Lista mailingowa

niedziela, 29 czerwca 2014

El penalti

Brazylia wygrała w karnych z Chile. Chile przegrało z klasą i walczyło jak równy z równym. Kolumbia gra fantastycznie na tym turnieju i dość łatwo pokonała Urugwaj 2:0. Kolumbia w 1/4 finału zagra z Brazylią i mecz zapowiada się super. 

Za chwilę Holanda contra México. To będzie ciężki mecz, ale wierzę, że Meksyk sprawi niespodziankę i wygra. W drugim meczu dopinguję Kostarykę w meczu z Grecją !

Vamos !

karny - el penalti [wymowa: el penalti]

3 komentarze:

  1. ¡Qué pena! Nie udało się Meksykowi. A ja nawet nie widziałam, jak to się stało, bo akurat przed wyrównującym golem Holandii, telewizor odmówił posłuszeństwa. Ale może to i lepiej, że tego nie widziałam, bo wówczas byłabym chyba jeszcze bardziej dobita i jednocześnie wściekła. A Kostaryka jak na razie daje radę :) Vamos!

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda mi Chile, Kolumbia-piękno, Meksyk już już w 1/4 i nagle taki pech, a Kostaryka coraz częściej przynosi niespodzianki! Mundial...czy to nie jest fantastyczne słowo?

    OdpowiedzUsuń
  3. Chile i Meksyku szkoda, odpadli po dramatycznej końcówce....za to dziś liczymy na Argentynę, a Kostaryka na mistrza świata !

    OdpowiedzUsuń